Program

Részletes Program

2021-03-01
2021-03-02
2021-03-03
2021-03-04
2021-03-05
2021-03-06
2021-03-07
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Filmek online premierje
a filmek a premier után, a fesztivál végéig,
március 10-ig megtekinthetőek
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Filmek online premierje
a filmek a premier után, a fesztivál végéig,
március 10-ig megtekinthetőek
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Filmek online premierje
a filmek a premier után, a fesztivál végéig,
március 10-ig megtekinthetőek
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Filmek online premierje
a filmek a premier után, a fesztivál végéig,
március 10-ig megtekinthetőek
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Filmek online premierje
a filmek a premier után, a fesztivál végéig,
március 10-ig megtekinthetőek
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Filmek online premierje
a filmek a premier után, a fesztivál végéig,
március 10-ig megtekinthetőek
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
---

10:50-től online bejelentkezés a stúdióból. Műsorvezető: Piringer Patrícia

11:00

Krug Emília beszélget a film Civil Nagykövetével, Nagy Gáborral (újságíró, HVG) és Munk Veronikával (főszerkesztő, Telex)

11:55

Beszélgetés a BIDF korábbi "arcaival": Bozóki Judit, Lukoviczki Réka

12:30

Beszélgetés az ISTEN HOZOTT A MENNYORSZÁGBAN című film rendezőjével: Lance Oppenheim

12:55

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Talyigás Katalin ("Életet az Éveknek" budapesti szervezetének elnöke)

13:30

Beszélgetés Buda Andreával (Cinema City marketing és PR igazgatója)

13:55

Beszélgetés a SZÜLETÉSI HELYE: AUSCHWITZ című film rendezőivel: Cseke Eszter, S. Takács András

14:25

Filmelőzetesek

14:40

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Orvos-Tóth Noémival (klinikai szakpszichológussal) és Finali Gáborral (rabbi)

15:15

 Filmelőzetesek

15:30

Beszélgetés a MÉG EGY UGRÁS című film rendezőjével: Emanuele Gerosa

16:05

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Lukács Vajkkal (parkour bajnok), és Lattmann Tamással (nemzetközi jogász)

16:35

Beszélgetés Madaras Gergely karmesterrel, a nemzetközi zsűri tagjával

17:05

Beszélgetés a SZEMTŐL SZEMBEN című film rendezőjével: John Webster

17:40

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Al Ghaoui Hesnával (tudósító, író) és Dr. Füzessy Maglics Tímeával, a film támogató Civil Nagykövetével

18:15

 Filmelőzetesek

18:25

Beszélgetés Strausz Mónikával a támogató Civil Nagykövetek koordinátorával

18:55

Beszélgetés a NOKTÜRN című film Civil Nagykövetével: Havasi Ágnes (ELTE BGYK oktatója, az Autizmus Alapítvány tanára) 

19:25

 Beszélgetés a film rendezőjével: Gwanjo Jeong

20:00

Ünnepélyes záróest és díjátadó

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Back to top